Hallituksen puheenjohtajisto

Hallituksen puheenjohtaja

Tähtikunnas Janne

Tähtikunnas Janne

Espoon Kokoomuksen puheenjohtaja

Espoon Kansallisseura

Hallituksen varapuheenjohtajat

Rehnfors Ari

Rehnfors Ari

Kauklahti, Kauklahden Kokoomus

Hallituksen jäsenistö

Hallituksen jäsenet

Eteläsalo-Holmberg Emmi

Eteläsalo-Holmberg Emmi

Paikallisyhdistyksen puheenjohtaja, puoluevaltuuston jäsen

Espoonlahden Kokoomus

Koskinen Jussi

Koskinen Jussi

Paikallisyhdistyksen puheenjohtaja, puoluevaltuuston jäsen

Haukilahti, Haukilahden-Westendin Kansallisseura

Kuusisto Kari

Kuusisto Kari

Karakallio, Karakallion-Kilon Kokoomus

Kirjoitukset

Mäkilä Mika

Mäkilä Mika

Tapiolan Kokoomus

Oila Kimmo

Oila Kimmo

Kaupunginvaltuutettu

Otaniemi, Tapiolan Kokoomus

Kirjoitukset

Petriotis Christos

Petriotis Christos

Puoluevaltuuston jäsen

Saunalahti, Etelä-Espoon Kokoomus

0415367008

Utti Paula

Utti Paula

Paikallisyhdistyksen puheenjohtaja

Etelä-Espoon Kokoomus

Vanhanen Joel

Vanhanen Joel

Pohjois-Tapiola, Espoon Nuoret Boheemiporvarit

Henrik Vuornos

Vuornos Henrik

Valtuustoryhmän puheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu

Tapiola

Kirjoitukset

Wanne Elina

Wanne Elina

Kaupunginvaltuuston varajäsen

Leppävaaran Kokoomus

Hallituksen varajäsenet

Aho Tuomas

Aho Tuomas

Kaupunginvaltuuston varajäsen

Nuottaniemi

Grann Mirva

Grann Mirva

Auroran Kokoomusnaiset

Halonen Timo

Halonen Timo

Tapiolan Kokoomus

Jaana Jalonen

Jalonen Jaana

Kaupunginvaltuutettu

Suvisaaristo

Kirjoitukset

Kauranne Sampo

Kauranne Sampo

Leppävaaran Kokoomus

Lampola Timo

Lampola Timo

Länsi-Espoon Kokoomus

Lang Tarja

Lang Tarja

Espoon Kansallisseura

Myller Tarja

Myller Tarja

Paikallisyhdistyksen varapuheenjohtaja

Espoonlahden Kokoomus

Ojanen Olli

Ojanen Olli

Tapiolan Kokoomus

Sammallahti Tere

Sammallahti Tere

Nuottaniemi, Haukilahti-Westendin Kansallisseura

Silander Marju

Silander Marju

Paikallisyhdistyksen puheenjohtaja

Tapiolan Kokoomusnaiset

Suomu Mika

Suomu Mika

Kanta-Espoon Kokoomus